שניט משרד עורכי דין

אודות

"שניט – משרד עורכי דין" הוא משרד משפחתי שדוגל במתן שירות איכותי ואישי ללקוחותיו.

את היסודות להקמת המשרד הניח עו"ד פרופסור דן שניט ב-1974. פעילותו של עו"ד שניט התפצלה במהלך השנים בין האקדמיה, בה התמחה בדין הסוציאלי, לבין הזירה המשפטית המעשית, בה התמחה בתביעות בתחום נזקי גוף. בשני התחומים נחל הצלחות מרשימות, לרבות פסיקות תקדימיות ועמידה בראש "ועדת שניט" (2006), שהובילה מהפכה בתחום האחריות ההורית המשותפת להורים בגירושין.

בשנת 2007 התגבשה מתכונתו הנוכחית של המשרד, עם הצטרפותן של עו"ד ונוטריונית עדי שניט, המתמחה מזה כתריסר שנים בתחומי דיני המשפחה והגישור, ועו"ד יעל שניט-מקסימוב המתמחה מזה כעשור בתחומי הנזיקין והגישור.

צוות מגובש זה מעניק ללקוחות המשרד ייעוץ וייצוג משפטי המבוססים על סטנדרטים מקצועיים ואתיים גבוהים במיוחד.   

במרוצת שנות פעילותו של המשרד נצבר בו ותק מקצועי ניכר, כמו גם ניסיון וידע מעשי ועיוני עשיר בייצוגם של לקוחותינו בפני בתי משפט, בתי דין ורשויות מוסמכות שונות, ובמתן ייעוץ משפטי יעיל ואיכותי, המותאם באופן פרטני לצורכי לקוחותינו. איכותו של השירות המשפטי האישי והמקצועי שאנו מעניקים ללקוחותינו הרבים – ושביעות רצונם – נמדדים בתוצאות הטובות שאנו משיגים עבורם. זאת, תוך התחייבות להענקת יחס אישי ויצירת אווירה נעימה, שאנו מחשיבים לחלק חיוני ובלתי נפרד מהסטנדרטים הגבוהים להם אנו מחויבים כלפי לקוחותינו.